Про організацію прийому працівників ректорату Університету на час адаптивного карантину

12.08.2020

З метою дотримання структурними підрозділами Київського національного університету імені Тараса Шевченка заходів щодо запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19, просимо ознайомитися з розпорядженням ректора про організацію прийому працівників ректорату на час адаптивного карантину.

Відповідно до розпорядження, на час адаптивного карантину буде організовано прийом посадовими особами та представниками відділів, що забезпечують фінансову, організаційну-розпорядчу, науково-дослідну діяльність та документообіг Університету (проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток), головний бухгалтер, начальник юридичного відділу, начальник відділу кадрів, начальник відділу діловодства та архіву)) на території механіко-математичного факультету за адресою: пр. Академіка Глушкова, 4-Е, кабінет №22.

Визначений час прийому  щочетверга з 14:00 до 17:00.

Також, згідно з розпорядженням, у кабінет №22 корпусу механіко-математичного факультету встановлено телефонні номери:

521-35-25 (внутрішній 65-25) та додатковий внутрішній 26-35.