Оформлення листка непрацездатності

13.09.2021

Як діяти працівнику в разі настання страхового випадку і отримання підтвердження тимчасової втрати працездатності з подальшою виплатою матеріального забезпечення?

Алгоритм дій такий:

1. Повідомити про тимчасову втрату працездатності  роботодавця (керівника або табельника свого підрозділу). Це можна зробити у будь-який зручний обом спосіб.

2. Звернути увагу лікаря під час оформлення листка непрацездатності на правильне зазначення місця роботи, самому перевірити інформацію:

• при оформленні паперового листка непрацездатності:
    • повна назва без будь-яких скорочень: Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
    • юридична адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 60.
  • для Е-ЛІКАРНЯНИХ:
    • назва місця роботи: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
    • ЄДРПОУ: 02070944

Зверніть увагу! Правильне зазначення лікарем місця роботи дозволить системі Пенсійного фонду України ідентифікувати Вас як співробітника Університету, визнати застрахованою особою, сформувати Е-лікарняний і дати право Вам на виплати!

Будь-які інші назви, такі як «КНУ», «університет ім. Т.Г. Шевченка» тощо у системі пенсійного фонду відсутні!

3. Перевірити свої паспортні данні (для всіх видів листків непрацездатності (паперові або електронні)) та ідентифікаційний код (для Е-лікарняного).

З питань оформлення листків непрацездатності звертайтесь до Олени Гринько за телефоном 239-32-03.

Бажаємо вам бути здоровими!