Освітян Університету удостоєно державними нагородами!

24.01.2022

Указом Президента України №27/2022  від 22 січня 2022 року трьох викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України.

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зміцнення міжнародного авторитету України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю високими державними нагородами було відзначено:

• Миколу Обушного, професора кафедри політології філософського факультету, директора Центру українознавства – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня;
  • Юрія Крака, завідувача кафедри теоретичної кібернетики, факультету комп’ютерних наук та кібернетики – званням «Заслужений діяч науки і техніки України»;
  • Сергія Різника, доцента кафедри української мови та прикладної лінгвістики Навчально-наукового інституту філології – званням «Заслужений працівник освіти України».

Науково-педагогічний колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає колег із заслуженими державними нагородами й бажає подальших професійних досягнень і звершень!

За матеріалами сайту Президента України