Святослав Горбенко удостоєний звання Герой України посмертно

29.08.2021

Указом Президента України №449/2021 від 28 серпня 2021 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) бійцю Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Святославові Горбенку, позивний «Скельд», студенту-японісту Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

Боєць загинув 3 жовтня 2014 року під час оборони Донецького аеропорту. Рятуючи травмованого побратима, він був смертельно поранений осколком танкового снаряда.

Нагороду з рук Президента сьогодні отримали батьки Святослава Горбенка – Сергій Олександрович та Лариса Вікторівна.

Герої не вмирають!