Кар’єрні можливості для студентства – на REX IT Fest

20.10.2021

Студенти й випускники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники інших українських ЗВО й усі зацікавлені мають нагоду дізнатися про засади й внутрішню організацію діяльності українського ІТ-сегменту під час кар’єрного фестивалю в Університеті REX IT Fest.

Організаторами заходу виступила команда Відділу сприяння працевлаштуванню та роботі з випускниками КНУ імені Тараса Шевченка. Усебічну підтримку фестивалю, із огляду на важливість такої фахової дискусії, забезпечили ректор Університету Володимир Бугров і проректорка з науково-педагогічної роботи (гуманітарні питання) Інна Степанець.

Формат проведення фестивалю передбачає одноосібні презентаційні виступи представників українських і міжнародних компаній технічного спрямування (таких організацій-учасників зібралося понад п’ятнадцять), а також обговорення за участі ключових працедавців у межах панельних дискусій.

Керівник Відділу сприяння працевлаштуванню та роботі з випускниками Роман Куриленко ознайомив учасників події з важливими організаційними питаннями проведення фестивалю й анонсував чергові кар’єрні події для студентства КНУ імені Тараса Шевченка.

До офіційного відкриття першої з панельних дискусій було запрошено ректора Володимира Бугрова, який привітав учасників події від імені науково-педагогічного колективу КНУ й наголосив: «Це чудово, що проведення таких фестивалів стало доброю університетською традицією! Залучення колег, які мають досвід роботи в комерційному ІТ-секторі, позитивно впливає на ґрунтовнішу зацікавленість молоді процесом навчання і якнайкраще впливає на якість освіти в провідному ЗВО України. Тож будьте сміливими й активними студентами, щоб досягнути в житті тих професійних висот, до яких прагнете!».

Українські студенти й випускники без обмежень за віком опановуватимуть упродовж REX IT Fest методи й способи укладання оптимального резюме, аналізуватимуть способи успішної самопрезентації, розбиратимуться в особливостях функціонування тих чи інших технологічних компаній, щоб із кожним прослуханим вебінаром наближатися до отримання першої пропозиції працевлаштування в ІТ-секторі й суміжних галузях діяльності. Тож гаслом фестивалю заслужено можуть стати мотиваційні слова побажань однієї із топових менеджерок компаній-працедавців: «Нехай кожен із вас знайде те місце роботи, де будете із задоволенням працювати щодня!».

Цікава й корисна освітня подія відбувається дистанційно в період 19–21 жовтня 2021 року. Тож усі охочі можуть упродовж найближчих днів долучитися до жвавих обговорень після проходження реєстрації, а слідкувати за анонсами подій організатори запрошують тут. Найактивніших учасників REX IT Fest чекають призи й подарунки від потенційних працедавців!