Новий навчальний рік у Бізнес-школі КНУ

20.10.2021

Студенти й працівники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники інших закладів вищої освіти й усі, хто прагне вдосконалити власні підприємницькі здібності, долучилися до церемонії офіційного відкриття шостого навчального сезону в Бізнес-школі Наукового парку КНУ.

Очікувана освітньо-мотиваційна подія відбулася в жовтні 2021 року. Захід було проведено в змішаному форматі: запрошені гості мали можливість особисто долучитися до проведення заходу в головному навчальному корпусі Університету, а попередньо зареєстровані й відібрані оргкомітетом учасники нового навчального сезону БШ КНУ мали можливість долучитися до церемонії відкриття віртуально.

Директор Бізнес-школи КНУ Володимир Зубченко офіційно відкрив урочистий захід, потому – окреслив ключові цілі й напрями роботи в межах БШ КНУ та наголосив: «Щонайперше, ця освітня ініціатива покликана віднаходити бізнес-проєкти студентів, аспірантів і молодих учених, котрі на високому технологічному рівні, допомогою ІТ-розробок та інноваційних підходів вирішуватимуть актуальні питання в різних галузях науки. Саме такі ідеї, у випадку їхнього втілення, матимуть значний потенціал для успіху на глобальному комерційному ринку». Як пояснила координаторка Бізнес-школи Наукового парку КНУ, голова студпарламенту механіко-математичного факультету Поліна Александрова, «амбітних і підприємливих студентів із різних українських ЗВО цього річ зібралося близько сотні, але більшість учасників – усе ж таки є представниками Шевченкового університету».

Упродовж церемонії присутні мали чудову нагоду познайомитися із запрошеними гостями й між собою, зав’язати потрібні ділові зв’язки, а також прослухати мотиваційні виступи від знаних експертів своєї справи, зокрема:

• Віталій Чернюк, керівник напрямку Global R&D Solutions в компанії Lugera Ukraine надихав присутніх до реалізації будь-яких карколомних ідей;
  • Сергій Лущик, генеральний директор Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка», презентував можливості цієї університетської інституції для розвитку молоді;
  • Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів, ознайомив учасників із програмою державної підтримки підприємництва;
  • Сергій Шкураков, перший заступник Голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, доповнив виступ колеги запрошенням використовувати фінансові ресурси цієї презентованої інституції;
  • Оксана Крукевич, державний експерт Директорату науки та інновацій Міністерства освіти та науки України, аналізувала потенціал взаєморозвитку наукового й бізнес-середовища;
  • Олег Недибалюк, начальник Науково-дослідної частини КНУ, окреслив ключові матеріально-технічні ресурси, доступні для використання студентам і молодим науковцям Університету;
  • Тарас Компанець, завідувач патентно-ліцензійного відділу КНУ, висвітлив юридичні й ліцензійні аспекти ведення інноваційної діяльності;
  • Олександр Бедюх, керівник програми European Enterprice Network від КНУ імені Тараса Шевченка, запрошував розширювати кругозір і не спинятися на досягнутому;
  • Олександр Краковецький, CEO DevRain, Ph.D., Microsoft RD/MVP, розповідав про сучасні діджитал-тренди в бізнесі й можливості для їхнього ефективного застосування.

Оргкомітет і команда студентів-волонтерів запевняють, що «церемонія відкриття навчального року є тільки початком», і запрошують відібраних учасників БШ КНУ в «сповнений новими знаннями, навичками, знайомствами й досвідами рік разом із неймовірною командою!».