Про особливості організації освітнього процесу з 26 лютого по 18 березня 2022 року

23.02.2022

Керуючись частиною третьою статті 2 Закону України «Про вищу освіту», Постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. за № 211 (із змінами), від 20.05.2020 р. за №392 (із змінами), від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (із змінами), Постановами Головного державного санітарного лікаря України від 06.09.2021 р. за № 10 і від 20.12.2021 р. за № 24, Статутом Університету і наказом ректора Університету від 11 березня 2020 р. за № 205-32 (із змінами), наказом Міністерства охорони здоров'я України від 04 жовтня 2021 року за № 2153 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 2021 року за № 1306/36928), з урахуванням рішень штабу Київської Міської ради (Київської Міської державної адміністрації) із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (від 21.01.2022 року, Протокол №2) та інформації Київської міської ради про рівень захворюваності на коронавірусну хворобу (https://kyivcity.gov.ua/likarni_ta_medytsyna/protiepidemichni_zakhodi ) у лютому 2022 року, з метою забезпечення для здобувачів освіти можливості виконання індивідуальних навчальних планів в умовах дії карантинних обмежень прийнято рішення (Наказ ректора від 23 лютого 2022 року за № 113-32):

1. Продовжити запроваджені за наказом №42-32 від 26.01.2022 р. обмеження на проведення занять в приміщеннях Київського національного університету імені Тараса Шевченка на період з 26 лютого по 18 березня 2022 року.

2.Керівникам структурних підрозділів:

1) на період з 26 лютого по 18 березня 2022 року:

– забезпечити виконання передбачених чинними графіками навчального процесу і розкладами навчальних занять освітніх заходів із використанням технологій дистанційного навчання;

– створити умови для проведення здобувачами освіти експериментальних досліджень, необхідних для виконання кваліфікаційних робіт і успішного завершення навчання за освітніми програмами, із дотриманням чинних карантинних обмежень і вимог, визначених у Постанові Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року за № 1236 (із змінами і доповненнями) та у Постанові Головного державного санітарного лікаря України від 06.09.2021 р. за №10 (заповненості аудиторій не більш як на 50% і дотримання максимальної дистанції між здобувачами – не менш як 4 кв. м на одну особу);

– забезпечити належну організацію освітнього процесу у структурних підрозділах, а також контроль за виконанням навчальних планів і програм навчальних дисциплін, за здійсненням контрольних заходів передбачених чинними освітніми (освітньо- професійними, освітньо-науковими) програмами;

2) з 21 березня 2022 року забезпечити проведення навчальних занять на умовах визначених наказом №1079-32 від 22.12.2021 р., зокрема:

– за денною формою навчання практичні та лабораторні заняття проводяться в навчальних аудиторіях Університету, семінарські заняття та лекції (для яких не передбачається формування лекційних потоків), проводяться, як правило, в навчальних аудиторіях Університету, лекційні заняття (із дисциплін, за якими передбачається поєднання кількох навчальних груп), як правило, проводяться з використанням технологій дистанційного навчання;

– за заочною формою навчання рішення щодо планування способу (офлайн/онлайн) проведення навчальних занять приймається вченими радам факультетів та інститутів (за погодженням із проректором із науково-педагогічної роботи) із урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні на момент проведення сесії та можливості набуття й оцінювання результатів навчання за навчальною дисципліною із використанням технологій дистанційного навчання.

3) довести цей наказ до відома здобувачів освіти, науково-педагогічних працівників, інших співробітників.

3. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на деканів факультетів, директорів ННІ, директора ННЦ, директора ІПО, завідувачів відділень, директорів коледжів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Андрія Гожика.